سیروپ
سیروپ
فروردین 16, 1397
کوکتل سوئیت آنجل
کوکتل سوئیت آنجل
فروردین 19, 1397
نمایش همه

انواع سیروپ

انواع سیروپ

انواع سیروپ

انواع سیروپ

انتخاب کردن سیروپ یکی از امور سخت در پذیرایی از میهوان و یا مشتریان است . البته قابل ذکر است که این امر در روز های گرم نسبتا آسان تر می شود. چرا که در روزهای گرم بهار و تابستان ، دمای هوا شوق یک نوشیدنی خنک و برطرف کننده عطش را بیشتر می کند به همین دلیل سیروپ هایی مانند سیروپ لیمو فو و یا سیروپ ترش و شیرین فو طرفداران بیشتری پیدا می کند . نکته قابل تامل در استفاده از سیروپ ، ترکیب پذیری آنهاست . سیروپ و سیروپ کوکتل ها هم به صورت تک قابل نوشیدن بوده و هم می توانند با سیروپ های دیگر ، آب و آبمیوه ترکیب شده و یک نوشیدنی جدید و خاص تشکیل دهند که اختصارا به آنها کوکتل گفته میشود . در همین زمینه شرکت پارس سی تاک آموزش هایی در رابطه با تهیه کوکتل هایی مانند کوکتل توئیتی و یا کوکتل مجیک آپریکوت اشاره نمود.

توصیه ما این است که پیش از استفاده از هر کدام از سیروپ ها از مشتری و یا میهمان خود ، نوشیدنی که مورد علاقه اوست را جویا شوید . از آنجا که طعم سیروپ ها بسیار متنوع بوده و از شیرین تا ترش ، طعم های متفاوت با درجه غلظت متفاوت را در بر می گیرد ممکن است تمام طعم ها برای همه افراد گیرا نباشد . شما می توانید از طریق صفحه فروشگاهی سیروپ به بررسی سیروپ های موجود پرداخته و از انواع آنها مطلع شوید و نسبت به خرید سیروپ مورد نظر خود اقدام فرمائید. ضمنا می توانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان فروش ما در زمینه کافه و کافی شاپ ارتباط حاصل نموده و اطلاعات جامع تری به دست آورید:

02144448411 ، 02144965014 و 09921718126

شرکت پارس سی تاک آوا نوشیدنی های سیروپ را تحت برند فو عرضه کرده و در طعم های بی نظیر با کیفیت بالا در اختیار شما قرار می دهد. جهت اطلاعات بیشتر به صفحات اجتماعی ما مانند اینستاگرام ، تلگرام ، توئیتر و یا لینکداین مراجعه فرمائید. شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر سیروپ ، مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فومر ، کرمفیل و فوژل اشاره نمود.