فروش پودر چربی
فروش پودر چربی
شهریور 28, 1398
هجدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران
هجدهمین نمایشگاه شیرینی و شکلات تهران
شهریور 30, 1398
نمایش همه

خرید لاکتوز

خرید لاکتوز

خرید لاکتوز

خرید لاکتوز مگله در ایران توسط واحد فروش شرکت سی تاک انجام می پذیرد. لاکتوز از جمله مواد مصرفی در دو صنعت قنادی و خوراکی و همچنین در زمینه دارویی است. لاکتوز در مش های متنوعی همچون مش 80 ، مش 100 و نیز مش 200 استفاده می شود. اطلاعات مربوط به خرید لاکتوز را می توانید به صورت مستقیم از محل فروش شرکت سی تاک واقع در غرب تهران نیز به دست آورده و یا با همکاران بخش صنعتی شرکت سی تاک در ارتباط باشید.

خرید لاکتوز

خرید لاکتوز

شرکت سی تاک در زمینه های گسترده ای در صنعت غذایی کشور فعالیت داشته که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر  خامه ،  انواع لوازم قنادی ، ماشین آلات قنادی و همچنین مواد اولیه قنادی اشاره نمود. مواد اولیه ای که توسط شرکت سیتاک عرضه می شود تنوع بسیار بالایی دارند که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فوندانت ، کرمفیل ، فومر ، کریمر و فوژل اشاره نمود.

شرکت سی تاک در زمینه تامین مواد اولیه صنایع غذایی نیز فعالیت دارد که از آنجمله می توان به محصولاتی همچون پودر کاکائو ، کاراگینان ، استابلایزر ، پروبیوتیک و… اشاره نمود. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات عرضه شده توسط شرکت سی تاک به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند آپارات ، تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید و یا با کارشناسان بخش فروش ما در ارتباط باشید .