ماشین آلات قنادی سی تاک
ماشین آلات قنادی سی تاک
فروردین 22, 1397
انواع لوازم قنادی
انواع لوازم قنادی
فروردین 26, 1397
نمایش همه

خرید پودر چربی مگله

خرید پودر چربی مگله

خرید پودر چربی مگله

خرید پودر چربی مگله

خرید پودر چربی مگله معمولا به دلیل استفاده در انواع کرم ها و مغزی ها انجام می شود اما لازم است بدانیم که پودر چربی مصارف دیگری نیز در صنایع غذایی دارند که از آن موارد باید به انواع دسر ها اشاره نمود که از جمله آنها انواع دسرهای پودری و دسرهای کاستارد هستند . خرید پودر چربی مگله به دلایل دیگری نیز صورت می گیرد.  علاوه بر دسر ، پودر چربی در تولید پودینگ نیز کاربرد دارد. همچنین در فرمولاسیون کرم های مغزی ( یا کرمفیل و کرمفیلینگ ) ، در فرمولاسیون انواع کیک و ماگ کیک ( مافین ) ، در فرمولاسیون میکس انواع بستنی و همچنین در سوپ ها علی الخصوص سوپ سبزیجات .

جهت خرید پودر چربی مگله لطفا با کارشناسان ما در بخش فروش مواد اولیه صنعتی در ارتباط باشید تا علاوه بر راهنمایی در رابطه با چگونگی خرید پودر چربی ، اطلاعات مضاعفی در رابطه با بخش های گوناگونی که پودر چربی در آنها کارایی دارد به دست آورید. شماره های تماس کارشناسان شرکت پارس سی تاک به شرح زیر است :

02144965014 و 02144448411

شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر پودر چربی ، لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به پودر خامه ، لاکتوز ، فوندانت ، فومر ، کرمفیل و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پودر چربی لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.