خصوصیات فوندانت
خصوصیات فوندانت
فروردین 20, 1397
لوازم قنادی
لوازم قنادی
فروردین 22, 1397
نمایش همه

خواص کرمفیل

خواص کرمفیل

خواص کرمفیل

خواص کرمفیل

خواص کرمفیل را چگونه می توان شرح داد ؟ کرمفیل از جمله مواد اولیه قنادی است که کاربرد آن در قنادی اجتناب نا پذیر است . کرمفیل فو معمولا به عنوان مغزی و یا روکش استفاده می شود . خواص کرمفیل را در مقایسه با کیک و محصول تولیدی نیز در نظر می گیرند. به دلیل کارایی بالا و فایده های بی شمار این محصول نسبت به نمونه های مشابه ، کرمفیل فو از محبوبیت بیشتری نسبت به نمونه های مشابه برخوردار است . خواص کرمفیل به صورت مختصر به شرح زیر می باشند :

  • کرمفیل فو کم شیرین بوده و طعم ملایمی دارد به نحوی که باب طبع اکثر افراد بوده و طعم تند شیرین ندارد .
  • کرمفیل فو داخل کار نخوابیده و شکل خود را از دست نمی دهد.
  • کرمفیل فو از کار بیرون نمی زند.
  • بعد از سه تا چهار روز خواص خود را از دست نداده و پاستیل نمی شود.
  • وزن کم نکرده و در حالت ابتدایی خود می ماند.
  • کرمفیل فو مقاوم به حرارت بوده و تا دمای 300 درجه را مقاومت می کند.

کرمفیل فو محصولی متفاوت و با کارایی بالا است همچنین به دلیل خواص ِ بی نظیری که در مقایسه با نمونه های مشابه دارد کاملا به صرفه بوده و اطمینان بخش است . با توجه به دلایلی که ذکر شد استادکارانی که در پی ایجاد تمایز بوده و به دنبال تولید محصولی خاص هستند از کرمفیل فو استفاده می کنند. لازم به ذکر است که خواص کرمفیل فو بسیار بیشتر از این موارد است که در صورت نیاز می توانید به وسیله تماس با کارشناسان ما در واحد فروش سی تاک اطلاعات بیشتری کسب نمائید. کرمفیل فو در طعم های موز ، پرتقال ، شکلات و… وجود دارد که از نظر تنوع در طعم ، حق انتخاب های بسیار زیادی به قنادان می دهد.

 

شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر سیروپ ، لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه دیگری نیز توسط  شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فومر ، کرمفیل و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سیروپ لطفا به صفحات سی تاک در شبکه های اجتماعی از قبیل تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.