سیروپ

در لغت به معنای شربت می باشد یکی از طعم دهنده های ضروری برای تهیه و تولید انواع دسر ها به حساب می آید ، شرکت سیتاک گستر وارد کننده انواع سیروپها در طمع های متنوع می باشد ، تمامی محصولات از شرکت فو ترکیه تهیه و به فروش می رسد و با کیفیت ترین و از بهترین مواد اولیه موجود تولید و تهیه می شود ،این محصول را می توان یکی از بهترین محصولات موجود برای تهیه انواع شربت و انواع نوشیدنی های سرد و گرم استفاده کرد.سیروپها نمی توانند از نظر مزه جای گزین میوه ها گردد ولی می توانند طعم تازه ای به دسر و نوشیدنی ما بدهند در صورتی که محصول مورد استفاده از بهترین مواد اولیه تهیه و تولید شده باشد.شما به راحتی می توانید سیروپ در انواع سرد و گرم را از فروشگاه سیتاک گستر سفارش داده و به راحتی در دسترس داشته باشید .

سیروپها را از نظر نوع به دو دسته تقسیم می کنند:
سیروپ های ساده 
شامل آب و شکر می باشند. به این صورت که مقدار زیادی شکر(نسبت شکر به آب در آن  1 به  1 و یا 2 به 1 است ) را درون آب داغ ریخته و زمان می دهیم تا بجوشد و مایع غلیظی از آن بدست بی آید. از این مواد در تهیه سس میوه ها و یا به عنوان نگه دارنده استفاده می شود. در واقع نام دیگر سیروپ ساده، همان شهد است که از قدیم در خانه ها استفاده می شده است.
سیروپ های طعم دار 
در تهیه آنها علاوه بر سیروپ ساده از یک عامل طعم دهنده در طی تولید استفاده می گردد. این مواد گاهی بصورت تک ماده و یا گاهی ترکیبی از چند نوع مواد مختلف است. مثلا سیروپ معطر از مقادیر مشخصی طعم دهنده پرتقال و دارچین که به سیروپ ساده اضافه می شود، تهیه می گردد.طعم های کارامل، تمشک، پرتقال و عسل در این دسته قرار می گیرند. از این نوع برای سرو بسیاری از پنکیک ها، بستنی ها و یا نوشیدنی ها استفاده می شود.

سیروپ سرد

سیروپ گرم