طراحی سایت
فروش پودر خامه
فروش پودر خامه
شهریور ۲۸, ۱۳۹۸
فروش پودر چربی
فروش پودر چربی
شهریور ۲۸, ۱۳۹۸
نمایش همه

فروش لاکتوز

فروش لاکتوز

فروش لاکتوز

فروش لاکتوز در ایران توسط شرکت پارس سی تاک انجام می پذیرد. لاکتوز های شرکت سی تاک با برند مگله و تولید شده در کشور آلمان است. فروش لاکتوز در مش های متنوع  موجود بوده و به فروش می رسد که از آنجمله می توان به لاکتوز مش 80 ، لاکتوز مش 100 و همچنین لاکتوز مش 200 اشاره نمود . فروش لاکتوز به منظور استفاده در تولیدات دارویی و نیز تولیدات صنعتی انجام می پذیرد. میزان استفاده از لاکتوز در پروسه تولید بسته به خروجی محصولات و همچنین گرید کاری متفاوت است که این امر را می توانید از کارشناسان فروش در بخش صنعتی شرکت سی تاک دریافت بنمایید. فروش لاکتوز شرکت سی تاک با برند مگلنه آلمان هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری انجام می پذیرد که می توانید با حضور در محل فروشگاه و لوازم قنادی سی تاک در غرب تهران واقع در خیابان اشرفی اصفهانی از کیفیت ، قیمت و همچنین دیگر فاکتور های مربوط به فروش لاکتوز مطلع شده و همچنین اطلاعات بیشتر در زمینه تولید را از همکاران شرکت سی تاک جویا شوید.

خصوصیات پودر لاکتوز به صورت مفصل در وبسایت سی تاک شرح داده شده است که با مراجعه به صفحات شرکت سی تاک در زمینه لاکتوز و دیگر مواد اولیه مرتبط با صنعت غذا و دارو مانند پودر خامه مگله و پودر خامه فوردکو ، پودر چربی ، فوندانت ، کرمفیل ، رنگ های خوراکی و… اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

فروش لاکتوز

فروش لاکتوز

تولید و بسته بندی شده در کشور آلمان و توسط کمپانی مگله انجام می شود. فروش لاکتوز با برند مگله آلمان درشرکت پارس سی تاک آوا انجام می پذیرد.

لطفا هنگام خرید به تاریخ تولید و انقضا مندرج روی بسته های لاکتوز توجه بفرمائید.

تلفن تماس جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه فروش لاکتوز : 44965014-17 021

آدرس دفترمرکزی شرکت پارس سی تاک جهت دریافت اطلاعات در زمینه فروش لاکتوز و همچنین جهت خرید پودر خامه قنادی مگله آلمان به صورت مستقیم : تهران، اشرفی اصفهانی، گلستان 28، پلاک4

علاوه بر فروش لاکتوز ، فروش پودر  خامه ، خرید لوازم قنادی ، خرید ابزار قنادی ، خرید ماشین آلات قنادی و خرید مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک انجام پذیر است که از جمله آنها می توان به خرید لاکتوز ، خرید پودر چربی ، خرید پودر خامه ، خرید فوندانت ، کرمفیل ، فومر و فوژل اشاره نمود. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش پودر خامه  لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید و یا با کارشناسان بخش فروش ما در ارتباط باشید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code