فوژل

فوژل براق کننده خوراکی با طعم میوه است که عموما به منظور تشدید طعم و همچنین تزئین انواع خوراکی مورد استفاده قرار می گیرد. فوژل برای اهداف تزئینی روی کیک، پای ها، شیرینی های گرم دستگاهی ، بستنی ها ، دسر ها ، بیسکوئیت ها و میوه استفاده می شود. فوژل آماده مصرف بوده و بدون نیاز به هیچ گونه آماده سازی موجب صرفه جویی در وقت شما می شود. کافیست بر روی محصول توسط پاشش با یک دستگاه و یا با استفاده از قلم مو مستقیما بر روی کیک و شیرینی و یا انواع میوه استفاده شود و موجب تازگی محصول خصوصاً در شرایط حمل و نقل گردد. استفاده از فوژل یا براق کننده گرم 30 درصد هزینه های شما را کاهش می دهد.

فوژل

فوژل

فوژل در دو برند فوردکو و فو ترکیه و همچنین در طعم های متنوع شامل فوژل های میوه ، فوژل های ساده و همچنین فوژل با طعم هایی از خانواده قهوه می شود که از آنجمله می توان به فوژل توت فرنگی ، فوژل تمشک ، فوژل موز ، فوژل سفید صدفی ، فوژل کارامل و… اشاره نمود.

لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با طعم فوژل های شرکت پارس سی تاک و همچنین قیمت و بسته بندی با کارشناسان شرکت سی تاک در ارتباط باشید:

 

02144448411

02144965014 الی 17

شرکت سی تاک در زمینه های گسترده ای در صنعت غذایی کشور فعالیت داشته که از جمله آنها می توان به لاکتوز ،  پودر  خامه ، پودر چربی ، لوازم قنادی ، ابزار قنادی ، ماشین آلات قنادی ، امولسیفایر ، طعم دهنده های گوشت و مرغ ، پودر کاکائو ، بهبود دهنده ، کاراگینان ، انواع پروبیوتیک و… اشاره نمود . مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک انجام پذیرفته است که از جمله آنها می توان به فوندانت ، کرمفیل ، فومر ، کریمر و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات فو عرضه شده توسط شرکت سی تاک  لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید و یا با کارشناسان بخش فروش ما در ارتباط باشید .