قیمت سیروپ
قیمت سیروپ
فروردین 26, 1397
موارد مصرف فوندانت
موارد مصرف فوندانت
فروردین 27, 1397
نمایش همه

مصرف کرمفیل

مصرف کرمفیل

مصرف کرمفیل

مصرف کرمفیل

مصرف کرمفیل جهت تلفیق طعم در کیک صورت می گیرد . البته از کرمفیل به عنوان روکش و مغزی نیز استفاده می شود. معمولا کرمفیل ها به تنهایی مورد استفاده قرار می گیرند چراکه هم از نظر ترکیبی و هم از نظر طعم کامل هستند اما زمانیکه بخواهند کرمفیل را با مواد دیگری ترکیب کنند از خامه استفاده می کنند . مصرف کرمفیل در ترکیب با خامه طعم دوچندانی پیدا کرده و مزه خاصی پیدا می کند به همین دلیل در ترکیبات ِ کرمفیل بیشترین مورد استفاده از آن خامه ها بوده و اکثر قنادان حرفه ای از این ترکیب تاستفاده می کنند اما علاوه بر آن ، کرمفیل را به دلیل انعطاف و گستردگی طعم ها می توان با مواد اولیه دیگری نیز ترکیب کرد . به طور معمول از کرمفیل در تولید انواع کیک و دسر استفاده می شود اما علاوه بر آنها در زمینه های دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرد که از آن جمله می توان به مواردی مانند انواع تارت ها اشاره نمود . همچنین در تولید کیک های شارلوت و چیز کیک نیز مصرف بسیاری دارند . به دلیل اینکه از کرمفیل در مصارف و آشپزی خانگی استفاده می شود این محصول در بین کاربران خانگی نیز محبوبیت بسیاری پیدا کرده است . از جمله تولیدات خانگی به وسیله کرمفیل می توان به کوکی های خانگی و تارت های میوه ای اشاره نمود. کرمفیل های فو این است که کرمفیل فو مقاوم به حرارت بوده و دمای فر را تا 200 درجه بدون تغییر در بافت و طعم تحمل می کند بنابراین استفاده از آن بسیار به صرفه بوده و هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ ارائه یک محصول با کیفیت مورد استقبال قنادان قرار می گیرد .

کرمفیل فو در طعم های مختلفی موجود هستند که از جمله آنها می توان به موز و پرتقال اشاره نمود . جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کرمفیل های فو می توانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید :

02144965014 و 09921718126

شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر عصاره مخمر ، لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فومر ، کرمفیل و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با عصاره مخمر لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.