خمیر فوندانت
خمیر فوندانت
فروردین 16, 1397
سیروپ
سیروپ
فروردین 16, 1397
نمایش همه

کرمفیل

کرمفیل

کرمفیل

کرمفیل

کرمفیل به دلیل اینکه به تنهایی و یا به صورت ترکیب استفاده می شود طرفداران زیادی داشته و در تهیه کیک هایی با طعم های تلفیقی بسیار مورد استقبال قرار می گیرد . کرمفیل در صورتیکه به تنهایی مورد استفاده قرار گیرد هم به عنوان مغزی و هم به عنوان روکش استفاده می شود. کرمفیل هنگامی که به صورت مستقل در تولید کیک استفاده شود طعم واقعی و طبیعی خود را بروز داده و مزه طبیعی خود را در لایه های کیک حفظ می کند و علاوه بر این به دلیل اینکه کرمفیل توانایی ترکیب با مواد دیگری را نیز داراست تبدیل به یکی از پر مصرف ترین مواد مورد نیاز در صنعت قنادی شده است . اغلب کرمفیل در ترکیب با خامه استفاده می شود که طعم آنرا بهبود بخشیده و جهت تولید طعم و مزه ای نو و خاص استفاده می شود . علاوه بر خامه مواد دیگری نیز هستند که در ترکیب با کرمفیل طعم تازه و تلفیقی و جذابی به کیک می بخشند . از دیگر دلایل محبوبیت کرمفیل می توان به تعدد موارد مصرف آن اشاره نمود . به طور عمده از کرمفیل در تولید انواع کیک و دسر استفاده می شود اما علاوه بر آن تارت ها ، چیز کیک و کیک شارلوت نیز از مواردی هستند که کرمفیل در تهیه آنها دخیل است.

گذشته از مصارف صنعتی و مقیاس بالای کرمفیل ، این محصول یکی از مواد اولیه پر کاربرد در زمینه آشپزی و قنادی خانگی نیز محسوب می شوند که اکثر آشپزان خانگی از آن در تولید کوکی های خانگی و یا تارت های میوه ای بهره می برند . همین دلایل کافیست تا کرمفیل در کنار فوندانت به یکی از مواد اولیه بسیار محبوب در زمینه آشپزی خانگی بدل شود . جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه موارد مصرف کرمفیل ، قیمت کرمفیل و یا نحوه خرید کرمفیل می توانید با کارشناسان بخش فروش ما در ارتباط باشید . شماره تماس کارشناسان شرکت سی تاک به شرح زیر هستند :

02144965014 و 09394964400

شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر کرمفیل ، لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فومر و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کرمفیل لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.