سس کافه بار فو
سس کافه بار فو
اسفند 5, 1396
کوکتل رز گاردن
کوکتل رز گاردن
اسفند 13, 1396
نمایش همه

کوکتل آیریش دریم

کوکتل آیریش دریم

کوکتل آیریش دریم

کوکتل آیریش دریم

کوکتل آیریش دریم ( irish dream cocktail ) به دلیل استفاده از شیر و دبل اسپرسو و همچنین تاپینگ قهوه فو معمولا در روزهای خنک بهاری مصرف می شود اما بسته به طبع مشتریان و میهمانان به سبب وجود یخ ، نوشیدنی خنکی نیز بوده و نوشیدن آن در ساعات گرم روز نیز خالی از لطف نیست . در مجموع کوکتل آیریش دریم مزه ای خاص و کمی تلخ دارد که نوشیدن آنرا بسیار لذت بخش می کند. در این پست رسپی کوکتل آیریش دریم و همچنین مواد لازم جهت تهیه آن معرفی می شود.

مواد لازم :

1. دبل اسپرسو

2. شیر :  60 میلی لیتر

3. سیروپ آیریش فو  : 30 میلی لیتر

4. تاپینگ قهوه فو : 20 میلی لیتر

5. دکور سس فو : به میزان لازم

6. در صورت نیاز : کمی نعنای تازه جهت تزئین و همچنین تلطیف عطر کوکتل

شیر را با سیروپ آیریش فو مخلوط نموده و به هم می زنیم . سپس دبل اسپرسو و تاپینگ فو را به نوبت و به آرامی به آن اضافه میکنیم . در صورت نیاز می توان از استوپر ( آرام ریز ) استفاده نمود تا ترکیب رنگهای کوکتل حفظ شود. در انتها با استفاده از دکور سس فو ( ترجیحا با طعمی تلخ مانند شکلات ، قهوه و یا نسکافه )نوشیدنی را به صورت دلخواه تزئین نموده و سرو می کنیم. در صورت دلخواه می توان از تکه های ریز نعنای تازه با هدف تزئین و البته تلطیف رایحۀ قهوه استفاده نمود.

نوش جان

کوکتل آیریش دریم

کوکتل آیریش دریم

شرکت پارس سی تاک آوا نوشیدنی های سیروپ را تحت برند فو عرضه کرده و در طعم های بی نظیر با کیفیت بالا در اختیار شما قرار می دهد. جهت اطلاعات بیشتر به صفحات اجتماعی ما مانند اینستاگرام ، تلگرام ، توئیتر و یا لینکداین مراجعه فرمائید. سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر سیروپ آگاوه تکیلا فو ، مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فومر ، کرمفیل و فوژل اشاره نمود.