لاکتوز
لاکتوز و موارد مصرف آن
اسفند 22, 1396
کوکتل بن تن
کوکتل بن تن
اسفند 27, 1396
نمایش همه

کوکتل توئیتی

کوکتل توئیتی

کوکتل توئیتی

کوکتل توئیتی

کوکتل توئیتی ( tweety cocktail ) نوشیدنی سنگین و نسبتا ترش است . کوکتل توئیتی از تلفیق سیروپ موز فو و سیروپ لیمو فو به دست می آید به همین دلیل درصد شیرینی کمی دارد اما در عین حال بسیار لذیذ بوده و طعم بسیار ویژه ای دارد. به دلیل سنگینی مزه موز که در مقایسه با سیروپ لیمو از مقدار بیشتری در این کوکتل برخوردار است بهتر است که با مقداری اسپرایت و یا نوشیدنی های گاز دار دیگر ترکیب شود البته به مقداری نباشد که طعم ملموس سیروپ موز را اشباع کرده و از بین ببرد. علاوه بر اسپرایت می توان از اسلایس میوه هایی مانند لیمو ، نارنج و یا آناناس استفاده نمود تا طعم و عطر بیشتری به این نوشیدنی ببخشد. در این پست مواد لازم و طرز تهیه کوکتل توئیتی را آموزش می دهیم .

مواد لازم :

سیروپ موز فو : 20 میلی لیتر

سیروپ لیمو فو : 10 میلی لیتر

اسپرایت : به میزان لازم

لیمو و نارنج اسلایس شده : به میزان لازم

سیروپ ها را با هم ترکیب کرده سپس همراه با یخ خرد شده در شیکر میکس می کنیم . مراقب باشید که یخ به اندازه ای نباشد که طعم نوشیدنی را اشباع کند. سپس نوشیدنی به دست آمده را داخل لیوان ریخته و اسپرایت را به آن اضافه می کنیم . در انتها جهت تشدید طعم و عطر از لیمو و نارنج اسلایس شده استفاده می کنیم تا علاوه بر طعم دهی به نوشیدنی لیوان را نیز تزئین کنیم.

نوش جان

شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر سیروپ ، لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فومر ، کرمفیل و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سیروپ و کوکتل توئیتی لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.