انواع سیروپ
انواع سیروپ
فروردین 19, 1397
خصوصیات فوندانت
خصوصیات فوندانت
فروردین 20, 1397
نمایش همه

کوکتل سوئیت آنجل

کوکتل سوئیت آنجل

کوکتل سوئیت آنجل

کوکتل سوئیت آنجل

کوکتل سوئیت آنجل ( sweet angel cocktail ) که گاهی از آن با عنوان کوکتل هلو یاد می شود جزو نوشیدنی هایی محسوب می شود که طعمی ملایم داشته و باب طبع بسیاری از افراد است . کوکتل سوئیت آنجل از ترکیب سیروپ هلو فو و سیروپ بلوکاراکائو فو تهیه می شود . اما علاوه بر آن از آبمیوه هایی که همخوانی با طعم پرتقال دارند نیز استفاده می شود که از آن جمله می توان از آب پرتقال و یا آناناس استفاده کرد ک این مورد بستگی به ذائقه مشتریان و میهمانان شما دارد. کوکتل سوئیت آنجل طعمی ملایم و رو به شیرین داشته و از عطر نسبتا قوی نیز برخوردار است . اما علاوه بر این رایحه توصیه می شود که از لیموی اسلایس شده و یا ریحان تازه جهت تشدید طعم و رایحه نوشیدنی استفاده شود . در ادامه مواد لازم و طرز تهیه کوکتل سوئیت آنجل شرح داده می شود.

مواد لازم :

سیروپ هلو فو :  20 میلی لیتر

سیروپ بلوکاراکائو فو : 10 میلی لیتر

آب پرتقال : 120 میلی لیتر

آب لیمو تازه ، لیموی اسلایس شده و برگهای ریحان : به میزان لازم

در ابتدا سیروپ های بلوکاراکائو و هلو را با یکدیگر ترکیب کرده سپس آب پرتقال را به آن اضافه می کینم . مواد را داخل شیکر ریخته تکه های یخ را نیز تا اندازه ای که لیوان پر شود به آن اضافه می کنیم . نوشیدنی را به میزان کافی شیک کرده داخل لیوان میریزیم . در این مرحله با استفاده از استوپر ( ابزاری جهت کنترل مقدار مایعات ) ، کمی آب لیمو روی سطح یخ ها ریخته، اسلایس لیمو و برگهای ریحان را به نوشیدنی اضافه نموده و نوشیدنی را سرو می کنیم.

نوش جان

 

شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر سیروپ ، لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه دیگری نیز توسط  شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فومر ، کرمفیل و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سیروپ لطفا به صفحات سی تاک در شبکه های اجتماعی از قبیل تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.