کاربرد لوازم قنادی
کاربرد لوازم قنادی
فروردین 30, 1397
کوکتل شکلات سفید
اردیبهشت 3, 1397
نمایش همه

کوکتل پولیش نایت

کوکتل پولیش نایت

کوکتل پولیش نایت

کوکتل پولیش نایت

کوکتل پولیش نایت ( polish night ) یا شب های لهستانی ، به دلیل اینکه در اروپا از زردآلوهای لهستانی و عصاره زردآلو و یا هسته آن برای تهیه این کوکتل استفاده میشده به همین نام نامیده شده است . همانطور که گفته شد کوکتل پولیش نایت از سیروپ زردآلو فو تهیه می شود  اما این به آن معنی نیست که از ماده دیگری در تهیه آن استفاده نمی شود . در تهیه کوکتل پولیش نایت علاوه بر سیروپ زردآلو یا سیروپ هسته زردآلو فو ، از آب سیب و  اسپرایت هم استفاده می شود . به علاوه آن می توان از سیروپ زنجبیل فو نیز کمی به آن افزود اما بسیار مراقب باشید که مقدار آن کم بوده و به اندازه ای نباشد که طعم تند و تیز سیروپ زنجبیل ، مزه غالب کوکتل پولیش نایت شود . همچنین میتوانید از چوب دارچین و اسلایس سیب هم به منظور تزئین و هم برای تشدید طعم و عطر نوشیدنی استفاده نمائید . در ادامه طرز تهیه و مواد لازم جهت تهیه کوکتل پولیش نایت را توضیح خواهیم داد .

مواد لازم :

سیروپ زردآلو فو : 20 میلی لیتر

آب سیب : 80 میلی لیتر

اسپرایت : 30 میلی لیتر

در ابتدا سیروپ زردآلو و آب سیب را مخلوط نموده همراه با مقداری یخ داخل شیکر مخلوط می کنیم . نوشیدنی را داخل لیوان ریخته و اسپرایت را به میزان مساوی بر روی محلول ِ آماده شده می ریزیم . در انتها لیوان خود را به وسیله اسلایس های سیب و چوب دارچین تزئین کرده و سرو می کنیم .

نوش جان

شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر فوندانت ، لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فومر ، کرمفیل و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فوندانت فو  لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.