سرطان

سرطان کودکان ، مرگ آفرین ترین بیماری حال حاضر دنیاست. بیماری که نه تنها جسم کودکان را درگیر خود می کند بلکه این درگیری را به والدین و اطرافیان کودکان نیز منتقل می کند. به مناسبت روز جهانی بهداشت موسسه پژوهشی دانا فاربر در بوستون آمریکا ، 4 نکته اساسی در رابطه با پیشرفت سرطان کودکان منتشر کرده است :

سرطان

سرطان

1. سرطان فراگیرترین بیماری ِ مرگ آفرین در بین کودکان است چراکه از رقم 84% در بین بیماری های مرگ آفرین در دهه گذشته ، به 90% در حال حاضر رسیده است. 2. روزانه 43 کودک در آمریکا مبتلا به انواع سرطان تشخیص داده می شود و 5 کودک نیز به دلیل این بیماری جان خود را از دست می دهند 3. در حالیکه آمار بهبودی روزانه در حال افزایش بوده و به میزان 32% و تعداد 388500 نفر رسیده است اما بسیاری از این کودکان در ادامه زندگی خود با مشکلات درگیر خواهند بود. 4. و همچنان تحقیقات بسیاری مورد نیاز است تا ارتباط بین سم زدایی از بدن و علاج سرطان را اثبات کند.
با توجه به این نکات بهتر است که از مصرف مواد شیمیایی و آلوده اجتناب شود تا آسیب پذیرترین اعضای جامعه به آن مبتلا نشوند. یکی از مهمترین این نکات استفاده از مواد و لوازم ارگانیک ، طبیعی و غیر شیمیایی است. چرا که همیشه بهترین درمان پیشگیری است. با استفاده از لوازم ، ظروف و مواد بهداشتی که روزانه در زندگی انسان دخالت دارد می توان آمار مبتلایان به این بیماری کشنده را به میزان قابل توجهی کاهش داد.

شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر عصاره مخمر ، لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فومر ، کرمفیل و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با عصاره مخمر لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.