سیروپ موهیتو

سیروپ موهیتو فو یکی از سیروپ های بسیار معروف در زمینه مواد کافه است که برای تهیه نوشیدنی های میکس و ترکیبی مورد استفاده قرار می گیرد. سیروپ های فو در طعم های متنوع در کافی شاپ مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله آنها می توان به سیروپ تکیلا ( آگاوه ) ، سیروپ آناناس ، سیروپ کارامل ، سیروپ افرا و… اشاره نمود که در کافه ها از جمله مواد اولیه بسیار پر طرفدار محسوب می شوند . سیروپ موهیتو فو در حجم 700 میلی لیتر تهیه می شود که وزنی معادل 925 گرم پیدا می کند . علاوه بر سیروپ موهیتو فو ، دیگر سیروپ های برند فو نیز از عصاره میوه های تازه تهیه می شوند و به همین دلیل عطر و طعمی بسیار نزدیک به میوه پیدا می کنند . علاوه بر این به دلیل غلظت بسیار بالای سیروپ های فو ، کافیست به نسبت یک به هشت الی یک به ده با آب و یخ مخلوط شده و نوشیدنی گوارا و دلچسبی به دست آورید . سیروپ در لغت به معنای شربت است که در گفتمان های عادی و محاوره ای به کار می رود . بر همین اساس از سیروپ در منازل نیز جهت پذیرایی از میهمانان استفاده می شود :

سیروپ موهیتو فو

سیروپ موهیتو فو

سیروپ فو ، قابلیت ترکیب با دیگر سیروپ ها و آب میوه ها را داراست . به همین دلیل ، میتوان از سیروپ در جهت تهیه کوکتل و نوشیدنی های میکس استفاده نموده و طعمی خاص و تکرار ناپذیر را به آن بخشید . جهت اطلاع از قیمت و انواع سیروپ های شرکت فو لطفا به بخش فروشگاه وبسایت سی تاک مراجعه نموده و یا از طریق شماره های زیر با کارشناسان بخش فروش شرکت سی تاک در ارتباط باشید :

021-44448411 و 09921718126

جهت دریافت رسپی های بیشتر در ارتباط با تهیه شیرینی و مواد خوراکی در رابطه با قنادی لطفا به شبکه های اجتماعی شرکت سی تاک مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.