سیروپ fo

سیروپ fo دارای منشا کاملا طبیعی بوده و از عطر و طعمی بی نظیر و مثال زدنی برخوردار است. سیروپ fo محصول کشور ترکیه بوده و به دلیل کیفیت بالا و طعم و عطر بی نظیر خود محصولی پر طرفدار محسوب می گردد. سیروپ در لغت به معنای شربت می باشد یکی از طعم دهنده های ضروری برای تهیه و تولید انواع دسر ها به حساب می آید ، شرکت سیتاک وارد کننده انواع سیروپ ها در طمع های متنوع می باشد ، تمامی محصولات از شرکت فو ترکیه تهیه و به فروش می رسد و با کیفیت ترین و از بهترین مواد اولیه موجود تولید و تهیه می شود ،این محصول را می توان یکی از بهترین محصولات موجود برای تهیه انواع شربت و انواع نوشیدنی های سرد و گرم استفاده کرد.سیروپ ها نمی توانند از نظر مزه جایگزین میوه ها گردد ولی می توانند طعم تازه ای به دسر و نوشیدنی ما بدهند در صورتی که محصول مورد استفاده از بهترین مواد اولیه تهیه و تولید شده باشد.شما به راحتی می توانید سیروپ در انواع سرد و گرم را از فروشگاه سیتاک سفارش داده و به راحتی در دسترس داشته باشید .

سیروپ ها را از نظر نوع به دو دسته تقسیم می کنند:

سیروپ های ساده 

شامل آب و شکر می باشند. به این صورت که مقدار زیادی شکر(نسبت شکر به آب در آن  1 به  1 و یا 2 به 1 است ) را درون آب داغ ریخته و زمان می دهیم تا بجوشد و مایع غلیظی از آن بدست بی آید. از این مواد در تهیه سس میوه ها و یا به عنوان نگه دارنده استفاده می شود. در واقع نام دیگر سیروپ ساده، همان شهد است که از قدیم در خانه ها استفاده می شده است.

سیروپ های طعم دار 

در تهیه آنها علاوه بر سیروپ فو ساده از یک عامل طعم دهنده در طی تولید استفاده می گردد. این مواد گاهی بصورت تک ماده و یا گاهی ترکیبی از چند نوع مواد مختلف است. مثلا سیروپ فو معطر از مقادیر مشخصی طعم دهنده پرتقال و دارچین که به سیروپ ساده اضافه می شود، تهیه می گردد.طعم های کارامل، تمشک، پرتقال و عسل در این دسته قرار می گیرند. از این نوع برای سرو بسیاری از پنکیک ها، بستنی ها و یا نوشیدنی ها استفاده می شود.

 
 

سیروپ fo

سیروپ fo

سیروپ fo دارای منشا کاملا طبیعی بوده و از عطر و طعمی بی نظیر و مثال زدنی برخوردار است. سیروپ fo محصول کشور ترکیه بوده و به دلیل کیفیت بالا و طعم و عطر بی نظیر خود محصولی پر طرفدار محسوب می گردد. سیروپ در لغت به معنای شربت می باشد یکی از طعم دهنده های ضروری برای تهیه و تولید انواع دسر ها به حساب می آید

سیروپ fo نوشیدنی با کیفیت عالی و طعمی بی نظیر محصول کشور ترکیه دارای منشا کاملا طبیعی بوده و از عطر و طعمی بی نظیر برخوردار است. شرکت پارس سی تاک آوا نوشیدنی های سیروپ را تحت برند فو عرضه کرده و در طعم های بی نظیر با کیفیت بالا در اختیار شما قرار می دهد. جهت اطلاعات بیشتر به صفحات اجتماعی ما مانند اینستاگرام ، تلگرام ، توئیتر و یا لینکداین مراجعه فرمائید.

شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر سیروپ ، مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فومر ، کرمفیل و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سیروپ های متنوع فو لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.

کمپانی مگله meggle آلمان یکی از معتبرترین شرکتهای تولید کننده مواد اولیه قنادی است و یکی از محصولات تولید شده و پرطرفدار این تولید کننده پودر چربی است که با وزن ها و دوزهای مصرف متفاوت عرضه می کند. شرکت پارس سی تاک آوا نیز به نمایندگی مستقیم از شرکت مگله، محصولات این شرکتِ آلمانی از جمله پودر چربی ، لاکتوز ، پودر خامه ، فومر، کریمر ( پودرهای خامه ای کننده )، عصاره مخمر و انواع سیروپ را در ایران ارائه می کند. در همین راستا محصولات شرکت های ترکیه ای مانند فو fo و لوکس levex نیز توسط شرکت پارس سی تاک عرضه می شود. به تازگی شرکت سیتاک فروش سیروپ را به صورت آنلاین در دستور کار قرار داده است که همین امر خرید سیروپ را برای شما همراهان گرامی تسهیل نموده است. شرکت سیتاک در کنار عرضه مستقیم سیروپ ، پودر چربی و پودر خامه افتخار دارد که آموزش های تخصصی را در زمینه استفاده از این محصول به مشتریان گرامی ارائه می کند.