پودر خامه فوردکو

پودر خامه فوردکو

پودر خامه فوردکو

پودر خامه فوردکو ساخت ایران بوده و به دلیل برخورداری از کیفیت بالا ، رنگ جذاب و طعم دلپذیر خود قابل استفاده در انواع محصولات صنعت قنادی و خوراکی می باشد. پودر خامه فوردکو به آسانی و تنها با استفاده از آب ، خامه ای با قوام بالا ، خوش رنگ و طعمی عالی به دست می دهد. لطفا جهت دریافت قیمت و اطلاعات بیشتر با کارشناسان واحد فروش شرکت سی تاک در ارتباط باشید:

02144448411

02144965014

پودر خامه فوردکو

پودر خامه فوردکو

پودر خامه فوردکو یا اصطلاحا پودر خامه ای کننده لبنی فوردکو مناسب جهت تهیه و دکوراسیون انواع کیک ، تارت ، انواع شیرینی و بستنی بوده و می توان با استفاده از رنگ های مجاز ، خامه هایی با رنگ های متنوع ایجاد نموده و به منظور تزئین و دکور کردن کیک و دسر استفاده نمود.

ترکیبات پودر خامه فوردکو به شرح ذیل می باشد:

شکر ، پودر چربی گیاهی ، پودر لاکتوز ، گلوکز ، شیرخشک ، امولسیفایر ، کازئینات سدیم ، آب پنیر ، طعم دهنده فوردکو ، رنگ خوراکی و افزودنی های مجاز خوراکی

روش مصرف پودر خامه فوردکو : کافیست هر یک کیلو پودر خامه قنادی فوردکو را با 1/5 کیلو آب سرد یا 2 کیلو شیر سرد مخلوط کرده و در میکسر به مدت 5-4 دقیقه مخلوط کنید تا به حجم سه برابر برسد و سپس به مدت 15-20 دقیقه در یخچال نگهداری کنید و سپس مستقیماً بر روی محصول مورد نظر با پالت یا قیف استفاده کنید. پودر خامه فوردکو را در جای خشک و خنک نگهداری کنید. پودر خامه قنادی فوردکو درشرکت پارس سی تاک آوا تولید و بسته بندی شده است.

لطفا هنگام خرید به تاریخ تولید ، تاریخ انقضا و سری ساخت مندرج روی بسته توجه بفرمایید.

شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر پودر خامه فوردکو ، لوازم قنادی ، ابزار قنادی ، ماشین آلات قنادی و مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فوندانت ، کرمفیل ، فومر و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پودر خامه فوردکو  لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.