پودر وافل

وافل waffle نان ترد و شیرینی است که معمولا شباهت بسیار زیادی به بیسکوئیت دارد. معمولا کشورهای شمال اروپا مانند نروژ، فنلاند و دانمارک به عنوان خاستگاه بیسکوئیت وافل معرفی می شوند اما امروزه کشورهای هلند و بلژیک به عنوان تولید کننده بهترین و خوش طعم ترین وافل ها شناخته می شوند.

وافل از چه ساخته می شود ؟

وافل ها عمدتا از آرد و شکر و روغن و تخم مرغ و گاهی اوقات ماست به دو صورت سنتی و صنعتی تولید می‌شود اما نمونه های ساده وافل که به صورت پودر در بازار موجود هستند با استفاده از آب و روغن مایع پخته می شوند. به طور نمونه پودر آماده وافل که توسط شرکت سی تاک عرضه میشود محصولی از کشور بلژیک بوده و بسیار آسان قابل پخت است. به این صورت که یک کیلوگرم پودر با حدود 400 گرم آب و تنها 20 گرم روغن مایع ( معادل 2 قاشق غذاخوری ) مخلوط شده و بعد از حدود 2 دقیقه در دستگاه مخصوص پخت وافل، یک وافل خوش طعم را به شما هدیه می دهد!پودر های وافل در اندازه ها و وزن های متفاوت عرضه شده و ارسال می گردد. شرکت سی تاک به نمایندگی از کمپانی هایی همچون مگله ، فو و لوکس لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی را نیز عرضه می کند.

پودر وافل به همراه لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فومر ، کریمر ، عصاره های مخمر ، کرمفیل ، سیروپ و فوندانت از محصولات مورد استفاده در کافه ها و قنادی ها می باشد. به همین دلیل شرکت سی تاک جهت آسایش مشتریان گرامی ، فروش پودر وافل و محصولات مشابه را به صورت آنلاین راه اندازی نموده به طوریکه خرید وافل به آسانی امکان پذیر می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر لطفا به کانال تلگرام ، صفحه اینستاگرام و یا توئیتر ما مراجعه فرمایید.