اسنک

امروزه مدرنترین شرکت های تولید کننده مواد غذایی سرتاسر دنیا، با حذف ترکیب شیمیایی منوسدیم گلوتامات(MSG)، از عصاره مخمر به عنوان تشدید کننده طعم و مزه استفاده می کنند. ایجاد رایحه های طعمی متفاوت مانند قارچ، پنیر، پیاز، سیر، باربیکیو و ... ازجمله نتایج استفاده از عصاره مخمر در محصولاتی مانند seasonings، اسنک ها و چیپس ها می باشد.

ترکیبات: • عصاره های مخمر با رایحه های طعمی متفاوت

اسنک

اسنک در مواردی جزو تنقلاتی محسوب می شوند که خواص مفیدی از نظر تغذیه دارند . جهت کسب اطلاعات در زمینه مواد اولیه در تهیه اسنک لطفا با کارشناسان بخش فروش شرکت سی تاک در ارتباط باشید .

شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر مواد اولیه مهم در تهیه اسنک ، لوازم قنادی ، ابزار قنادی ، ماشین آلات قنادی و مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فوندانت ، کرمفیل ، فومر و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اسنک  لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.