LEVEX ترکیه

کمپانی LEVEX تنها تولید کننده عصاره مخمر (Yeast Extract)در ترکیه می باشد. عصاره ی مخمر LEVEX به عنوان ترکیبی 100 درصد طبیعی در ایجاد طعم Umami نقش داشته که تشدید کننده طعم و مزه بوده و جایگزین مناسبی جهت مونوسدیم گلوتامات (MSG) می باشد.

عصاره­های مخمر LEVEX در انواع مختلف تشدید کننده های عمومی طعم، باربیکیو (دود)، سبزیجات، پنیری و گوشت و مرغ جهت استفاده در طیف وسیعی از محصولات از جمله انواع ادویه جات و Seasoning ها، سوپ های آماده، انواع سس، فرآورده های گوشتی، غذاهای آماده، چیپس ها و اسنک ها و پودر سوخاری با کیفیت بسیار بالا تولید می نماید. از دیگر ویژگی های عصاره مخمر LEVEX می توان به مقاومت به حرارت، سرما و pH های مختلف، Clean label (No E-number) و همینطور عاری بودن از مواد تغییر یافته ژنتیکی (GMO free) اشاره داشت.

LEVEX ترکیه

LEVEX ترکیه کمپانی معتبری در زمینه تولیدات مواد اولیه قنادی است و

شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر پودر کیک و پودر های قنادی ، لوازم قنادی ، ابزار قنادی ، ماشین آلات قنادی و مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فوندانت ، کرمفیل ، فومر و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پودر کیک و پودر قنادی  لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.