طراحی سایت

تارت فروت

تارت فروت یا تارت میوه ای کیکی است که بر پایه میوه های تازه تهیه شده و به همین دلیل از جهات بسیاری به عنوان یکی از وعده های غذایی سالم مورد استفاده قرار گرفته و به دلیل اینکه حجم کمی نیز دارد می توان به عنوان دسر و خوراک خوشمزه پس از غذا نیز استفاده شود . تارت فروت در انواع مختلف تهیه می شود که ابن امر به نوع میوه ای بستگیپ دارد که به دلخواه خود در آن استفاده می کنید . می توانید تارت فروت خود را به صورت یک میکس از میوه ها در نظر بگیرید و یا اینکه از هر کدام از میوه ها به صورت جداگانه در تهیه کیک میوه ای خود بهره ببرید . در رسپی تارت فروت که امروز بازگو می کنیم از توت فرنگی به عنوان میوه اصلی استفاده می کنیم .

مواد مورد نیاز جهت تهیه تارت فروت:

مافین پخته شده شکلاتی  FO

کرم شانتی آماده شده  FO

میوه های تازه : ( ما میوه تازه توت فرنگی را استفاده کرده ایم )

فوژل ساده FO ( از طعم های مختلف فوژل فو هم می توانید استفاده کنید )

پودر پسته یا نارگیل

طرز تهیه تارت فروت :

در ابتدا کیک مافین را می توانید به راحتی و با استفاده از دستور العمل های موجود به راحتی آماده کنید . پس از اینکه کیک مافین آماده شد آن را پس از پخت به اندازه و اشکال دلخواه برش دهید . کرم شانتی آماده شده فو را روی آن قرار داده و سپس روی آن را با توت فرنگی تازه و یا انواع میوه های فصل پر کرده و با فوژل توت فرنگی فو تزئین کنید. به این دلیل فوژل توت فرنگی را انتخاب کردیم که با طعم میوه توت فرنگی استفاده شده سازگاری کامل داشته باشد اما شما می توانید با توجه به ذائقه خود هر طعم دیگر را نیز جایگزین فوژل توت فرنگی فو کنید . در نهایت تارت فروت را با پودر و خلال پسته و یا نارگیل تزیین کنید . نوش جان !

شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر انواع مواد اولیه مورد استفاده در قنادی و کافه ، لوازم قنادی ، ابزار قنادی ، ماشین آلات قنادی و مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فوندانت ، کرمفیل ، فومر و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مواد اولیه و لوازم قنادی  لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code