خرید لاکتوز آلمانی
خرید لاکتوز آلمانی
اردیبهشت 30, 1397
کوکتل پرنسس
کوکتل پرنسس
خرداد 6, 1397
نمایش همه

خرید پودر چربی آلمانی

خرید پودر چربی آلمانی

خرید پودر چربی آلمانی

خرید پودر چربی آلمانی

خرید پودر چربی آلمانی در ایران میسر شد.

خرید پودر چربی آلمانی شرکت مگله در ایران و توسط شرکت پارس سی تاک انجام می شود . پودر چربی تا پیش از این همانند دیگر مواد اولیه لبنی و قنادی به سختی خریداری می شد اما به لطف شرکت پارس سی تاک ، خرید پودر چربی آلمانی ِ مگله در ایران به راحتی انجام پذیر است . شرکت آلمانی مگله ، تولید کننده محصولات لبنی و صنعتی قنادی است که به جرات می توان گفت یکی از معتبرترین کمپانی های تولید کننده مواد قنادی در اروپا و دیگر قاره ها می باشد.  کمپانی مگله ، پودر چربی را در اندازه ها و بسته بندی های مختلف عرضه می کند . کیفیت پودر چربی آلمانی مگله بسیار بالا بوده و برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد .

اما پودر چربی چیست و خرید پودر چربی آلمانی مگله به چه دلایلی توصیه می شود ؟

پودر چربی چیست و چرا خرید پودر چربی آلمانی ؟

پودر چربی ( fat powder – bakery ) ترکیباتی بر پایه چربی های گیاهی و طبیعی و همچنین مقاوم به حرارت پخت هستند . که برای تولید انواع کرم و مغزی ( filling ) استفاده می شوند و باعث ایجاد بافت و طعم کرمی و طبیعی در انواع مغزی و کاستارد می گردد . پودر چربی ترکیبات امولسیون های به شکل پودر به روش spray dry بر اساس چربی گیاهی و طبیعی ، پروتئین ها و انواع کربوهیدرات می باشند که به مثابه یک حامل عمل می کنند . همچنین این ترکیب از اسید چرب ترانس پائین و غیر هیدروژنه ترکیب می شوند .

مزایای استفاده از پودرهای چربی و خرید پودر چربی آلمانی چیست ؟

 1. بهبود ویژگی های ظاهری محصول از جمله جلاو یکپارچگی ظاهری محصول
 2. بهبود عطر، طعم و بافت محصول ، که یکدست شده و عطری ویژه می باید.
 3. پایدار بودن طی پروسه پخت و اینکه حالت پیوسته خود را از دست نمی دهد.
 4. ایجاد بافتی خامه ای و احساس چشایی مطلوب در فرمولاسیون کرمی مغزی

 

خرید پودر چربی آلمانی

خرید پودر چربی آلمانی

 

کاربرد پودر چربی چیست و چرا خرید پودر چربی آلمانی ؟

پودر چربی مصارف گوناگونی دارد که خرید پودر چربی آلمانی را الزامی می کند. از آن جمله می توان به کارکرد های زیر اشاره کرد :

 • در انواع دسرهای پودری ایتفاده می شود.
 • در دسر کاستارد نیز مورد نیاز است.
 • در پودینگ ، استفاده شده و عطر و طعم آنرا تشدید می کند .
 •  فرمولاسیون کرم مغزی ( cream filling ) را بهبود می بخشد .
 • فرمولاسیون انواع کیک و ماگ کیک ( مافین ) را بهبود می بخشد.
 • در فرمولاسیون میکس بستنی به کار می رود .
 • در انواع سوپ به خصوص سوپ سبزیجات باعث قوام و تشدید طعم و کیفیت ظاهری سوپ می شود .

به دلایلی که عنوان شد نمیتوان از خرید پودر چربی آلمانی صرف نظر نمود . چرا که با این توصیفات ، پودر چربی یکیی از ملزومات در زمینه آشپزی ، قنادی و تولیدات صنعتی به شمار می رود . در این میان پودر چربی آلمانی مگله به دلیل شرایط عالی و ویژه خود از نظر تولیدی و بازدهی مناسب ، جایگاه ویژه ای در نظر مشتریان داشته و دارد به صورتی که به راحتی نمی توان از خرید پودر چربی آلمانی صرف نظر نموده و یا محصول دیگری را جایگزین آن نمود . جهت خرید پودر چربی آلمانی و همچنین دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه لطفا با کارشناسان بخش فروش ما در ارتباط باشید .

شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر خرید پودر چربی آلمانی ، خرید لوازم قنادی ، خرید ابزار قنادی ، خرید ماشین آلات قنادی و خرید مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک انجام پذیر است که از جمله آنها می توان به خرید لاکتوز ، خرید پودر چربی ، خرید پودر خامه ، خرید فوندانت ، کرمفیل ، فومر و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید پودر چربی آلمانی  لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید و یا با کارشناسان بخش فروش ما در ارتباط باشید .