کرمفیل سی تاک
کرمفیل سی تاک
اردیبهشت 9, 1397
اتو فوندانت
اتوی فوندانت
اردیبهشت 15, 1397
نمایش همه

فوندانت سی تاک

فوندانت سی تاک

فوندانت سی تاک

فوندانت سی تاک از مواد طبیعی تهیه شده و حاوی مواد نگهدارنده و مصنوعی نمی باشد . فوندانت سی تاک به صورت خوراکی در ایران موجود بوده و قابل استفاده در کیک های مناسبتی است . می توان نه تنها برای تزئین و رنگ دهی بلکه برای شکل دادن به قالب اصلی کیک از فوندانت سی تاک استفاده نمود . فوندانت سی تاک فوندانت سی تاک سه کاره بوده و می توان از آن در جهت مصارف مختلف بهره برد . به طور مثال اگر قصد داشته باشید مجسمه های کارتونی را ساخته و بر روی کیک قرار دهید می توانید به راحتی از فوندانت سی تاک استفاده کرده ، آنرا به اشکال مختلف درآورده و بدون آنکه نگران ریزش و یا ترک خوردن کیک و فوندانت روی آن باشید بر روی کیک قرار دهید . فوندانت ، کرمفیل و سیروپ از جمله لوازم قنادی و مواد اولیه قنادی هستند که در قنادی و کافه بسیار پرکاربرد و پر مصرف هستند . فوندانت سی تاک را می توانید هم به صورت خمیر شده برای ساخت عروسک و مجسمه استفاده کنید و هم می توانید از قالب های فوندانت که در این زمینه ساخته شده اند و به صورت آماده وجود دارند استفاده کنید . به طور مثال می توانید از قالب های فوندانت که به صورت تاج هستند استفاده نموده و فوندانت خود را درون انها قرار داده و پس از مدت زمان مشخصی فوندانت سی تاک را به صورت آماده شده از قالب بیرون آورده و در محصول خود به کار ببرید . به طور نمونه به شکل زیر توجه کنید :

فوندانت سی تاک

فوندانت سی تاک

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید از فوندانت سی تاک در جهت تزئین و شکل دهی به جزئیات کیک استفاده شده است . فوندانت سی تاک درون قالب تاج سلطنتی بزرگ قرار داده شده و پس از مدتی با استفاده از اسپری رنگ خوراکی فو که توسط شرکت سی تاک عرضه می شود رنگ آمیزی شده و به این شکل خاص و زیبا درآمده است . علاوه بر قالب فوندانت تاج ، از سه نوع قالب فوندانت دیگر نیز استفاده شده که به رنگ سفید در بالا ، میانه و پایین کیک از آنها استفاده شده و با استفاده از فوندانت سی تاک به آنها شکل داده شده است . همچنین قالب فوندانت آینه نیز بر روی کیک استفاده شده که این شکل نیز با استفاده از فوندانت سی تاک به وجود آمده است به این صورت که فوندانت سی تاک را درون این قالب قرار داده و با استفاده از اسپری ، هم رنگ تاج ِ روی کیک درآمده است .

از فوندانت سی تاک همچنین می توان برای روکش کردن کامل کیک استفاده نمود . به طور مثال فرض کنید که مشتری شما درخواست می کند که رنگ کیک درخواستی اش به طور کامل به رنگ مورد علاقه اش در آید در اینگونه موارد از فوندانت سی تاک که در رنگ های مختلف وجود دارد استفاده نموده و کیک را با فوندانت سی تاک روکش نموده و قالبی یکدست و زیبا به دست می آورید . برای توضیح بیشتر به عکس زیر دقت کنید :

فوندانت سی تاک

فوندانت سی تاک

در این کیک از فوندانت سی تاک در جهت روکش کردن و گل سازی استفاده شده است . به اینصورت که یک لایه از فوندانت سی تاک به رنگ صورتی بر روی کیک کشیده شده و از رنگ های قرمز و سبز فوندانت سی تاک نیز در جهت ساخت گل استفاده شده است . البته در مورد شکل دادن و ظریف کاری هایی مانند ساخت گل بهتر است که از ابزار فوندانت که مخصوص طراحی جزئیات ساخته شده است بهره برده شود . در مورد روکش کردن کیک می توانید با اطمینان خاطر از فوندانت فو استفاده کنید چرا که فوندانت سی تاک دارای کشسانی بسیار بالا است که همچنان که می تواند برای روکش کل ظاهر کیک استفاده شود بافتی ابریشمی داشته و ظاهری بسیار زیبا به کیک می بخشد .

 

شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر فوندانت سی تاک ، لوازم قنادی ، ابزار قنادی ، ماشین آلات قنادی و مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فوندانت ، کرمفیل ، فومر و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فوندانت سی تاک  لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.