قالب فوندانت تاج پر نگین
قالب فوندانت تاج پر نگین
اردیبهشت 29, 1397
مولد فوندانت نوزاد خوابیده
مولد فوندانت نوزاد خوابیده
اردیبهشت 29, 1397
نمایش همه

قالب فوندانت تاج تک نگین

قالب فوندانت تاج تک نگین

قالب فوندانت تاج تک نگین

قالب فوندانت تاج تک نگین

قالب فوندانت تاج تک نگین یکی دیگر از قالب های مورد استفاده جهت طراحی و شکل دهی به انواع فوندانت و خمیر های مورد استفاده در قنادی و مجسمه سازی های تزئینی است . با استفاده از قالب های طراحی شده مخصوص فوندانت از جمله قالب فوندانت تاج تک نگین و دیگر قالب های تاج همانند ، دیگر نیازی به صرف زمان و انرژی ندارید که طرح مورد نظر خود را به دست آورید بلکه فوندانت خود را درون این قالب ها ریخته و مدت زمان معینی را صبر می کنید تا طرح مورد نظر به دست آید . یک از این قالب ها ی فوندانت ، قالب فوندانت تاج تک نگین است که طرح بسیار جذابی داشته و جهت استفاده به منظور تزئین ِ کیک بسیار مناسب است . اصولا قالب تاج یکی از قالب های مخصوص فوندانت است که برای بیشتر رنج های سنی خوشایند و پرطرفدار است . علاوه بر مشتری ها یا به اصطلاح ، مصرف کنندگان ، قنادان  نیز علاقه بسیار زیادی به این نوع قالب فوندانت دارند چراکه می توانند قالب فوندانت تاج تک نگین و دیگر قالب های فوندانت را خم نموده و علاوه بر اینکه طرح تاج را به خوبی می سازند ، آنرا به حالت های مختلف در آورند. علاوه بر این استفاده از قالب های فوندانت بسیار راحت بوده و نیازی به تنخصص ندارد. به طور مثال قالب فوندانت تاج تک نگین به دلیل انعطاف بالایی که دارد می توان آنرا به شکل نیم دایره درآورده و ثابت نگاه داشت تا به شکل نیم دایره خشک شده و استفاده شود :

 

قالب فوندانت تاج تک نگین

قالب فوندانت تاج تک نگین

علاوه بر موارد ذکر شده ، قالب فوندانت تاج تک نگین مثل بقیه قالب های فوندانت تاج قابلیت رنگ پذیری داره و میشه با استفاده از اسپری رنگ خوراکی سی تاک رنگ آمیزیشون کرد . البته بیشتر رنگ طلایی را برای رنگ آمیزی تاج استفاده می کنند اما این امر بستگی به سلیقه و خواسته مشتریان شما هم دارد بنابراین می توانید با خیال راحت از قالب فوندانت تاج تک نگین استفاده کنید . ضمن اینکه اگر از فوندانت های فرست کلاس شرکت فو استفاده کنید، با توجه به اینکه خوراکی هستند می توانید پس از پایان مراسمتون ، تاج ساخته شده را میل کنید !

 

تمامی قالب های فوندانت ِ شرکت سی تاک از جمله قالب فوندانت تاج تک نگین از جنس سیلیکون با انعطاف پذیری بالا و همچنین قابل استفاده در یخچال ، فریزر فر و مایکروفر می باشد . خاصیت نچسب بودن قالب فوندانت تاج تک نگین به مرور کاهش نمی یابد . قبل از استفاده نیاز به چرب کردن ندارد . هیچ گونه مواد اضافی در ساخت آنها استفاده نشده است بنابراین در زمان استفاده بدون بو بوده و شکل ظاهری خود را در برابر حرارت حفظ می کند . این وجه تمایز محصولات سیلیکونی اصل نسبت به نمونه های نامرغوب مشابه در بازار می باشد.

شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر قالب فوندانت تاج تک نگین ، لوازم قنادی ، ابزار قنادی ، ماشین آلات قنادی و مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فوندانت ، کرمفیل ، فومر و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قالب فوندانت تاج تک نگین  لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.