کوکتل موز
کوکتل موز
مرداد 2, 1397
پای مغز بادام
پای مغز بادام
مرداد 6, 1397
نمایش همه

کوکتل آناناس

کوکتل آناناس

کوکتل آناناس

کوکتل آناناس

کوکتل آناناس که با نام کوکتل چرا که نه ( why not cocktail ) نیز شناخته می شود با میکس سیروپ آناناس فو و سیروپ لیمو فو تهیه می شود که البته می توان از سیروپ بلوکوراسائو فو که از میوه نارنج تهیه می شود استفاده نمود . کوکتل آناناس طعمی ملایم داشته و برای روزهای گرم نوشیدنی مناسبی محسوب می شود که غالبا مورد علاقه اکثر افراد قرار می گیرد . برای آنکه طعم جذاب و تلفیقی به کوکتل آناناس اضافه کنید نیز می توانید از تکه های لیمو یا نارنج استفاده نمایید. در ادامه به معرفی مواد لازم و طرز تهیه کوکتل آناناس خواهیم پرداخت لطفا با ما همراه باشید .

مواد لازم جهت تهیه کوکتل آناناس :

سیروپ آناناس فو : 20 میلی لیتر

سیروپ لیمو فو : 10 میلی لیتر

آب پرتقال : 120 میلی لیتر

اسلایس میوۀ آناناس و لیمو ترش و تکه های سبزی تازه : به میزان دلخواه

تمامی مواد را داخل شیکر ریخته و با هم ترکیب می کنیم . برای این منظور می توانید از شیکر 550 و یا شیکر 600 میلی لیتری شرکت سیتاک استفاده نمایید . پس از اینکه مواد را به خوبی مخلوط نمودیم لیوان را پر از یخ خرد شده و تکه های آناناس و لیمو نموده و مواد را داخل لیوان می ریزیم . کوکتل آناناس ما آماده است . نوش جان

شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر انواع سیروپ و سیروپ کوکتل و همچنین مواد اولیه و لوازم قنادی ، لوازم قنادی ، ابزار قنادی ، ماشین آلات قنادی و مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فوندانت ، کرمفیل ، فومر و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مواد اولیه و لوازم قنادی  لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.