کوکتل شکلات سفید
اردیبهشت 3, 1397
کوکتل افرا
اردیبهشت 6, 1397
نمایش همه

کیک فوندانت

کیک فوندانت

کیک فوندانت

کیک فوندانت

کیک فوندانت با استفاده از فوندانت رنگی فو تهیه می شود که علاوه بر اینکه برای مجسمه سازی و گل سازی استفاده می شود می توان از فوندانت برای کاور کردن کیک نیز استفاده نمود . نکته قابل ذکر در این مورد این است که کیک فوندانت که در آن از فوندانت فو استفاده شده باشد تنها فوندانت خوراکی موجود است . فوندانت فو از مواد کاملا طبیعی تهیه شده و از آن برای مصارف خانگی استفاده می شود . به همین دلیل کیک فوندانت را می توانید بدون اینکه نگران عواقب و یا اثرات سوء آن باشید میل کنید . کیک فوندانت هم با استفاده از مواد عادی کیک و شیرینی پزی از قبیل انواع آرد و خمیر ساخته می شود و هم می توان در ترکیب با مواد طبیعی دیگری مانند شکلات میکس نموده و مصرف نمود . فوندانت های فو بسیار نازک و در حد یک کاغذ A4 و بدون ترک خوردگی پهن می شود . به همین دلیل استفاده از آن در تهیه کیک فوندانت بسیار به صرفه است . فوندانت فو محصولی کاملا لطیف و براق است که در هنگام استفاده ظاهری کاملا شفاف پیدا کرده و ظاهر کیک فوندانت بسیار زیبا می سازد . به دلیل اینکه مخاطبان ِ صنعت قنادی هر روز گسترده تر می شود و از هر طیف سنی را در بر می گیرد استفاده از کیک فوندانت نیز روز به روز بیشتر می شود .  همچنین با توجه به اینکه پخت و سفارش هر روزه کیک های متنوع با توجه به مراسم و مناسبت های مختلف نیز افزایش پیدا نموده است مصرف کیک فوندانت نیز بیشتر شده است . به طور مثال اگر طیف های مختلف سنی را در نظر بگیریم که شامل کودکان و بزرگسالان می شود ، هر طیف سنی با توجه به سلیقه خاص خود به نوعی از کیک فوندانت  و رنگ های مختلفی از کیک فوندانت  نیاز پیدا می کند و همین امر استفاده از فوندانت را در سطوح مختلف و با اشکال مختلف توجیه پذیر می کند . به طور مثال به کیک فوندانت زیر توجه کنید :

کیک فوندانت

کیک فوندانت

در این کیک فوندانت هم برای روکش و هم برای تزئین و ساخت مجسمه بر روی کیک فوندانت استفاده شده است .به دلیل اینکه فوندانت فو انعطاف بالایی داشته و از آن می توان برای ساخت و شکل دهی به مجسمه های مختلف استفاده نموده و زاویه های ریز را به صورتی کاملا طبیعی طراحی نمود . ضمن اینکه فوندانت فو را می توان در جهت خشک شدن زودتر با خمیر تایلوس مخلوط نموده و در کیک فوندانت استفاده کرد . جهت اطلاع کامل از انواع کیک فوندانت ، فوندانت ، رنگ های موجود و چگونگی خرید آن می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید . شماره های تماس بخش فروش شرکت سی تاک به شرح زیر هستند :

02144965014 و 09921718126

شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر کیک فوندانت و عصاره مخمر ، لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فومر ، کرمفیل و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با عصاره مخمر لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.