سیروپ بلوبری

سیروپ بلوبری سرخ رنگ ، مخصوص نوشیدنی ها و مناسبت های خاص بوده و به دلیل برخورداری از طعمی شبیه به تمشک در کوکتل های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. سیروپ بلوبری در دو رنگ قرمز و آبی وجود دارد به همین دلیل می توانید دو نوشیدنی با طعمی واحد اما رنگی متفاوت به دست آورید. سیروپ بلوبری فو معمولا در مناسبت هایی نظیر تولد ، جشن ازدواج و یا یلدا و نوروز نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

سیروپ بلوبری

سیروپ بلوبری

حجم : 700 میلی لیتر
وزن : 925 گرم
بسته بندی : شیشه ای

قابل ترکیب با آب ، آب میوه ، قهوه و انواع نوشیدنی ها بوده و می توان به عنوان طعم دهنده در دسر ، بستنی و انواع کیک استفاده نمود.

سیروپ بلوبری از جمله طعم های جدید سیروپ با برند فو ترکیه است که در ایران توسط شرکت سی تاک عرضه می شود. سیروپ بلوبری مناسب جهت ساخت انواع کوکتل و نوشیدنی های ترکیبی بوده و با غلظت بالا و همچنین طعم و عطری قوی به منظور طعم دهی به انواع کیک ، دسر ، نان ، وافل ، بیسکوئیت و… استفاده می شود. شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر سیروپ بلوبری ، لوازم قنادی ، ابزار قنادی ، ماشین آلات قنادی و مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فوندانت ، کرمفیل ، فومر و فوژل اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سیروپ بلوبری  لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.