پیرون piron

پیرون ( piron ) شرکتی ایتالیایی است که طراحی و  ساخت فر و دستگاه های مرتبط با پخت و پز و قنادی و شیرینی پزی را در سطح جهانی انجام می دهد. شرکت پیرون علاوه بر فر و دستگاه هایی که در جهت مصارف خانگی طراحی و تولید شده اند؛ بر روی مشتریانی در سطح صنعتی و پیشرفته نیز تمرکز نموده تا نیاز مشتریان خود در زمینه هایی با مقاصد وسیعتر را نیز مرتفع سازد.
شرکت پیرون ( piron ) در سال 2006 تاسیس شده و امروزه با توجه به پیشینه و تجربه فوق العاده ای که در تمام این سالها گرد آوری نموده به فروش و ساخت ماشین آلاتی در سطح جهانی روی آورده است. موتورهای به کار رفته در دستگاه ها و دیگر محصولات، در این سالها توسط بهترین و کارکشته ترین مهندسین و مسئولین فنی بر پایه مهارت وتجربه آنها و با توجه به نیاز مشتریان و نیز اولویت بازار در نظر گرفته شده، طراحی و ساخته شده اند. این امور در دیگر بخش های کمپانی پیرون ، مانند فروش ، ساخت و طراحی در اولویت قرار گرفته اند.
پیرون ( piron ) برندی تمام ایتالیایی بوده و عصاره صنعت ایتالیاست و بر طبق اهداف دوراندیشانه خود تصمیم گرفته تا از موادی با کیفیت و همچنین قابل بازیافت استفاده نموده و اطمینان یابد که مشتریانش همواره به محصولاتی با کیفیتی عالی و در سطحی بین المللی دسترسی داشته باشند. یکی دیگر از این شاخصه ها توجه به سطح مطالبات و برآورده کردن نیازهای مشتریان است.

در ایران نیز محصولات و ماشین آلات پیرون ( piron ) توسط شرکت پارس سی تاک آوا عرضه می گردد. شرکت پارس سی تاک آوا نماینده رسمی کمپانی های معتبری همچون مگله meggle آلمان ، فو fo و لوکس levex ترکیه می باشد. سیتاک تمام محصولات ارائه شده را به صورت مستقیم و بدون واسطه از کشورهای ترکیه و آلمان عرضه می کند. محصولات این شرکت ها شامل مواد اولیه ای مانند لاکتوز ، فومر، پودر چربی ، پودر خامه ، کریمر، عصاره های مخمر ، کرمفیل ، فوژل ، فوندانت و قالب فوندانت ، سیروپ ، دانه های قهوه و کاپوچینو می باشد که مورد مصرف در کافه ها و نیز کافی شاپ ها دارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات پیرون ( piron ) لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید.

پیرون