اتو فوندانت
اتوی فوندانت
اردیبهشت 15, 1397
خرید پودر چربی سی تاک
خرید پودر چربی سی تاک
اردیبهشت 19, 1397
نمایش همه

کوکتل انار هلو

کوکتل انار هلو

کوکتل انار هلو

کوکتل انار هلو

کوکتل انار هلو نوشیدنی گوارایی ست که از ترکیب سیروپ هلو فو ، سیروپ انار فو و آب پرتقال تشکیل شده است . کوکتل انار هلو که با همان نام کوکتل سوئیت انجل ( Sweet Angel ) نیز شناخته می شود برای روزهای نسبتا گرم و معتدل مناسب است چرا که سیروپ انار فو و سیروپ هلو طبع نسبتا معتدلی داشته و جهت روزهای نسبتا معتدل می تواند جهت پیشنهاد به مشتریان گزینه ای عالی باشد . به دلیل طعم متعادل کوکتل انار هلو در تزئین و استفاده از مواد تشدید کننده طعم نیز دستمان باز تر بوده و می توان از میوه ها و گیاهان متعددی بهره برد . به طور مثال می توان از لیمو ، توت فرنگی ، دارچین و تکه های پرتقال استفاده کرد . این امر به سلیقه و طبع شما بستگی دارد . در ادامه مواد لازم و طرز تهیه کوکتل انار هلو را شرح خواهیم داد .

مواد لازم :

سیروپ هلو فو : 2 میلی لیتر

سیروپ انار فو : 1 میلی لیتر

آب پرتقال : 12 میلی لیتر

اسلایس میوه : به تعداد و از انواع دلخواه

در ابتدا سیروپ هلو و سیروپ انار را با آب پرتقال ترکیب کرده و کاملا مخلوط می کنیم . سپس چند تکه یخ خرد شده به آن اضافه کرده و داخل شیکر هم میزنیم تا نوشیدنی به صورت یکدست شود . کوکتل انار هلو ما آماده است در انتها کمی به تزئین و اضافه نمودن طعم های جانبی مانند تکه های میوه نیاز دارد.

کوکتل انار هلو

کوکتل انار هلو

نوش جان

شرکت پارس سی تاک آوا تامین کننده لوازم قنادی ، ابزار و مواد اولیه قنادی از کمپانی های مطرح اروپایی مانند مگله meggle ، فو fo و لوکس levex می باشد. علاوه بر سیروپ ، لوازم قنادی ، ابزار قنادی ، ماشین آلات قنادی و مواد اولیه دیگری نیز توسط شرکت سیتاک عرضه می شود که از جمله آنها می توان به لاکتوز ، پودر چربی ، پودر خامه ، فوندانت ، کرمفیل ، سیروپ ، فومر و فوژل اشاره نمود . جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سیروپ لطفا به صفحات ما در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام ، توئیتر و یا یوتیوب مراجعه بفرمائید. جهت دریافت اطلاعات در رابطه با سیروپ فو و دیگر محصولات کافی شاپ با ما در ارتباط باشید .